CHCEŠ ZARÁBAŤ POPRI DEŤOCH? 

Od teraz sa vyznáš vo všetkom, čo potrebuješ 

MATERSKÁ NA MAXIMUM

Kompletný prehľad základov legislatívy, ktoré by mala poznať každá mama, ak sa chce popri deťoch zamestnať, podnikať, brigádovať alebo predávať svoju handmade tvorbu.

 

Cena: 12,90 Eur (+bonusy zadarmo)

Mám pre Teba vzrušujúci plán 

Poď prežiť svoju MATERSKÚ NA MAXIMUM 

Toto obdobie 3 rokov môžeš využiť na budovanie svojho sna, nemusíš žiť z príspevku, ktorý sotva pokryje plienky, veď ty máš na oveľa viac!

Keď si ukradneš chvíľku pre seba, vtedy keď Tvoje dieťatko spinká, môžeš sa vrhnúť do vecí, ktoré Ťa skutočne bavia. Rada kreslíš, pečieš, hačkuješ, športuješ, organizuješ podujatia či trkoceš po anglicky? 

Každú z týchto záľub môžeš časom preklopiť vo fungujúce podnikanie a počas materskej si vybudovať niečo, čo Ťa bude živiť aj po jej skončení. 

Ja Ti ukážem ako na to 

V mojej e-knihe Ti krok za krokom ukážem, ako veci robiť správne v súlade s našimi platnými zákonmi. Odpoviem Ti na otázky, ktoré Ťa trápia. Dozvieš sa či potrebuješ živnosť, hneď ako začneš mať prvé zarobené eurká, ako je to s daňami a odvodmi, či existujú nejaké sumy, v ktorých sa môžeš pohybovať, či môžeš nerušene propagovať svoju ručnú prácu na internete či trhoch, kedy potrebuješ pokladňu a mnoho iného. 

Moja kniha je nabitá dávkou motivácie, tipmi, trikmi, dobrými správami a radami, ktoré jednoducho potrebuješ vedieť, keď sa ideš do niečoho pustiť a chceš to robiť správne. 

E-kniha vznikla v spolupráci so skúsenými odborníčkami - účtovnými poradkyňami Janou Lattovou a Anitou Pozsonyi Lénárt , ktoré roky pracujú práve s cieľovou skupinou mám na materskej, ale aj mimo nej. Všetky informácie budeme pre Teba pravidelne a zadarmo aktualizovať, aby Ťa vo svete zákonov nič nezaskočilo. 

ČO V NEJ NÁJDEŠ

Knihu odporúčam všetkým mamám na materskej a rodičovskej dovolenke, ale aj mimo nej, ktoré si chcú bez akýchkoľvek obáv rozbehnúť vlastné zárobkové projekty, podnikať, predávať svoju ručnú prácu, brigádovať alebo si príležitostne privyrobiť. 

PREHĽAD LEGISLATÍVY

Jednoducho a zrozumiteľne formulovaný prehľad legislatívy spracovaný na mieru maminkám na materskej, rodičovskej dovolenke, ale aj mimo nej. Žiadne ťažké formulácie, ktorým nemáš šancu rozumieť.

PRESNÉ SUMY

Presné sumy Tvojho zárobku, kedy ešte nemusíš platiť odvody či dane. Koľko platíš po ich prekročení a kde sa máš registrovať. Základy vedenia Tvojich príjmov a výdajkov aj s prehľadnými tabuľkami.

NAŠE RADY A TIPY

Každá mamina potrebuje poradiť. Spracovali sme pre Teba skvelé rady, tipy a nápady, ako z Tvojho zárobku vyťažiť maximum, ako Ťa obíjdu prípadné pokuty a ako si nastaviť veci tak, nech je zarábanie pre Teba úplna hračka.

A MÁM PRE TEBA EŠTE SUPER PREKVAPKO K TOMU 

 

Ešte nevieš, na čom by si mohla začať zarábať popri deťoch? 

Tak vieš čo? Na cestu Ti pribalím ďalšiu moju online knižku doslova nasiaknutú dávkou motivácie, tipmi a nápadmi. 

Si za? K objednávke e-knihy je Tvoja úplne zadarmo. 

SKVELÝ BONUS ZADARMO 

Nová e-kniha:

52 orginálnych tipov ako si zarobiť popri deťoch. 

Pri objednávke je Tvoja úplne zadarmo. 

predajná cena: 7, 50 Eur (môžeš si ju zakúpiť aj samostatne)

Čo vo svojej obednávke dostaneš?

  • E-kniha MATERSKÁ NA MAXIMUM
    Kniha preplnená informáciami z oblasti slovenskej legislatívy šitá na mieru podnikavým mamám. Obsahuje 133 strán v .pdf formáte. Cena: 12,90 Eur
  • BONUS 1: E-kniha 52 orginálnych tipov, ako si zarobiť popri deťoch
    Knižka plná motivácie a nadšenia, ktoré Ťa dostanú zo stereotypu materskej dovolenky do sveta sebarealizácie a splnených snov. Obsahuje 92 strán v .pdf formáte. Cena: zadarmo
  • BONUS 2: Pravidelná aktualizácia informácií
    Keďže témou e-knihy je oblasť legislatívy, ktorá sa neustále obmieňa, Tvoj e-book budeme 2 krát ročne pre Teba zadarmo aktualizovať a tak budeš mať vždy prístup k aktuálnym informáciám. Pri markantných zmenách v zákone Ti aktuálnu verziu zašlem na email. Služba platí do odvolania.

Dúfam, že Ťa moje e-knihy budú baviť a ľahučko Ťa prevedú na ceste za Tvojim maminkovským úspechom.

REFERENCIE OD MAMIČIEK

Patrí vám veľká pochvala. Práve som si ešte raz prečítala celú knižku. Je veľmi zrozumiteľne a aj jednoducho napísaná, takže sa dá veľmi pekne pochopiť, aj keď nie som odborník na zákony. Je v nej v podstate všetko napísané čo by maminka ktorá sa rozhodne zarábať popri deťoch mala vedieť, kam sa má obrátiť, aké inštitúcie navštíviť. Mne to pomohlo hlavne v tom, že viem, že môžem podnikať aj pracovať zároveň. Už nebudem musieť byt v strese, keď niekam pôjdem predávať svoje výrobky. Dozvedela som sa, že nepatrím Pod autorský zákon vzhľadom na to, že robím aj duplikáty výrobkov. Andrejka naozaj super dielko, ktoré pomôže veľa maminkám. Stále hovorím, že si náš poklad a najsuper maminka na svete.
Danka Oravcová
E-book vrelo odporúčam všetkým mamičkám a tehuľkám, ktoré si plánujú počas svojej materskej či rodičovskej dovolenky privyrobiť , no nepoznajú možnosti a podmienky, za akých môžu pracovať či podnikať. Kniha podáva zrozumiteľný výklad súčasnej platnej legislatívy, vysvetlenej na konkrétnych prípadoch z praxe, jednoduché účtovné príklady, postupnosť krokov pri založení živnosti alebo sro-čky, ako aj aktuálne výšky odvodov či súm, kedy nevzniká povinnosť podania daňového priznania. Táto publikácia sa stane skvelým sprievodcom pre všetky kreatívne mamičky, ktoré túžia naplniť svoje podnikateľské sny a plány.
Petra Gallová
Materská na maxiumum bolo presne to, čo som už dlho hľadala. Takto perfektne s citom rozpísaný zákon šitý na mieru mamám podľa mňa na Slovensku ešte nebol. Ďakujem.
Jana Slezáčková, Košice
Bonusovú knižku 52 originálnych tipov som doslova zhltla za večer. Priniesla mi toľko nadšenia. Hneď od zajtra si začnem spisovať svoje recepty a ide sa na vlastný blog. Paráda!
Marcela Farská, Levoča
Andrejka, prihováraš sa nám maminkám v tvojej novej knižke veľmi milými slovami, plnými povzbudenia, lásky a radosti z toho, čo sa tu dočítame. Dávaš nám hneď od začiatku pocítiť, že sme dôležité, že všetko sa dá zvládnuť, že si nemusíme vyberať medzi rodinou, deťmi a medzi našimi túžbami, snami a naším kreatívnym duchom. Všetko toto sa dá skĺbiť a vytvoriť tak jeden celok, ktorý bude fungovať za každých okolností. Či som len mamina, alebo pracujúca mamina alebo mamina podnikateľka. Tu sa dozvieme odpovede na úplne všetky naše otázky. Som neskutočne vďačná, že nemusím brázdiť internetom, že nestrácam svoj čas, ktorý môžem dať deťom, že nemusím hádať, či to či ono smiem, či nie, na čo mám nárok a naopak na čo si musím dať pozor. Lebo povedzme si úprimne, paragrafy a rôzne podmienky ani jedna z nás bežných mám len tak nesype z rukáva. A je úplne úžasné , že sa toto všetko môžme dočítať v jednej knihe, na jednom mieste. Som šťastná a vďačná, že nám tu je vysvetlené , ako môžeme pustiť uzdu i nášmu kreatívnemu ja, že sa môžeme rozvíjať i počas materskej a rodičovskej dovolenky a teda neustále napredovať i popri detičkách dopredu a nestáť pol roka, či tri roky na jednom mieste. V knihe ma zvlášť zaujala časť podnikania a platenia odvodov, pretože manžel má živnosť a ja robím mydielka, sviečky a rôzne iné dekorácie a teda som bola na pochybách, či budeme platiť dane, či nie. Tu som sa dozvedela, že nie, lebo nemáme také príjmy v takej výške. Tiež je super vedieť, kedy môžem naše hand made výrobky predávať na trhoch bez živnosti a kedy nie. Je to tu veľmi logicky a pekne popísané, každý tomu porozumie a každý sa tu nájde a pochopí, či to, čo robí môže predávať bez živnosti, alebo už nie. Už nemusíme viac brázdiť internetom ako ja, keď sme zakladali živnosť, už sa to tu ľahko dočítame, čo ku tomu potrebujeme, ako kde čo vybaviť. Úplne úžasné, toto vedieť pred dvoma rokmi , nemusela som celé večery presedieť za počítačom. Je tu fakt obsiahnuté všetko, čo som potrebovala vedieť. Mne osobne táto kniha dala veľa, dozvedela som sa, na čo mám nárok pri podnikaní, na čo má nárok môj manžel, keďže na neho je písaná živnosť. Pomohla mi v mojom rozhľade všeobecne a som veľmi som vďačná, že sa mi takáto kniha dostala do ruky medzi prvými jej čitateľmi. My mamy sme dôležité a musíme mať pocit, že i popri deťoch toho veľa, v čom nás táto kniha neskutočne povzbudí.
Andrea Janušková